MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8849460
nr 884 9460
Byrå
1800-tal, längd: 115, djup: 55, höjd: 80
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 mars 2014
kl 20:26:29
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr